Hledat
Vídeň

Angelika Aulinger je novou regionální ředitelkou pro Rakousko, Maďarsko, Itálii, Českou republiku, Slovensko, Chorvatsko a Slovinsko

BIL_NEWS_Aulinger_16z9_FHD.jpg

K 1. červnu přebírá Angelika Aulinger odpovědnost za region Rakousko a země jižní a východní Evropy. Foto: Schöck Bauteile Ges.m.b.H

K 1. červnu 2020 přebírá Angelika Aulinger odpovědnost za region Rakousko a země jižní a východní Evropy. Vystřídá tak Petera Jaksche, který na této pozici působil od konce roku 2017.

Inženýrka chemie Angelika Aulinger čerpá ve své nové funkci z více než 20 let profesních zkušeností v oblasti distribuce stavebních výrobků. Mimo jiné se intenzivně zabývala vývojem trhu, reorganizací a restrukturalizací, rozvojem podnikání a distribucí. Kromě toho má i rozsáhlé zkušenosti s trhy ve východní Evropě. Díky své dlouholeté činnosti u společností Rigips, Halfen a naposledy jako regionální ředitelka pro Rakousko, Českou republiku, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Chorvatsko a Slovinsko ve společnosti Fermacell James Hardie zná Angelika Aulinger výborně tento trh i stavební branži.

"Těší nás, že se nám pro tento důležitý strategický úkol podařilo získat tak zkušenou a schopnou manažerku, jako je Angelika Aulinger. Jsme si jisti, že se jí díky jejím manažerským zkušenostem, odborným znalostem a síti obchodních vztahů podaří dále úspěšně rozvíjet naši společnost v Rakousku a distribuci v jižní a východní Evropě“, říká Mike Bucher, předseda správní rady Schöck AG.

Stěžejním úkolem v její nové funkci u společnosti Schöck bude rozšířování distribuce celkového sortimentu výrobků Schöck a tím i nová orientace tohoto distribučního regionu. "Budu se velmi intenzivně snažit přiblížit našim zákazníkům společnost Schöck jako lídra v oblasti technologických a digitálních inovací. Schöck není jen předním výrobcem prvků Isokorb, ale díky celé řadě dalších řešení v oblasti schodišť, fasád a speciálních výztuží definuje stále nové standardy pro akustickou izolaci, požární ochranu a přerušení tepelných mostů. Těším se, že budu moci využít svých zkušeností a navázat v této společnosti na mimořádně úspěšnou činnost v oblasti rozvoje managementu distribuce a zákazníků v zemích tohoto regionu“, říká Angelika Aulinger.

Downloads
Angelika Aulinger je novou regionální ředitelkou
pdf, 173,57 KB
Angelika Aulinger je novou regionální ředitelkou
txt, 2,28 KB
Foto 300 dpi
jpg, 1,20 MB
Foto 72 dpi
jpg, 111,82 KB