Hledat

Vše nejlepší k 80. narozeninám! Gratulujeme Eberhardu Schöckovi.

News_Bbea_Newsbild_80_Geburtstag_E_Schoeck_DE_150205_470x260px_RGB_Newsseite
Narozeniny jsou jako hvězdy – některé září obzvlášť výrazně. K takovým mimořádným narozeninám patří i osmdesátka. Srdečně gratulujeme zakladateli naší společnosti.

Eberhard Schöck položil v roce 1962 svou stavební četou Schöck Bautrupp základ našeho podniku. Svým nadšením pro řemeslo, pozorovatelskými schopnostmi a vynálezeckým duchem trvale ovlivnil moderní stavební metody – a učinil ze společnosti Schöck to, čím je dnes.

Jeho vynález, prvek Schöck Isokorb®, je stále ještě jedním z klíčových výrobků společnosti a zárukou jejího podnikatelského úspěchu. Co má ovšem ještě mnohem větší váhu, je jeho smysl pro společenskou zodpovědnost a trvalou udržitelnost, jež dodnes patří k určujícím principům firemní kultury.

Pan Schöck se stále ještě ve společnosti angažuje – podnikatelskou osobnost, jako je on, to nikdy docela nepustí. Má svou kancelář v hlavním sídle podniku v jihoněmeckém Baden-Badenu, pečuje odsud o potřeby Nadace Eberharda Schöcka a spolupodílí se na aktuální firemní činnosti. Všechny zaměstnance společnosti velmi těší, že se s ním zde mohou ještě stále potkávat.