Hledat

Veletrh BAU – vše pro stavbu Také Schöck bude u toho

News_120750_Messe_BAU_470x260px_RGB_Newsseite
Veletrh BAU probíhající ve dnech 14. – 19. ledna 2013 je určen pro všechny, kteří se zabývají navrhováním a realizací staveb. Navštivte nás na stánku 119 v pavilonu A1.

BAU 2013 je předním světovým veletrhem pro architekturu, stavební hmoty a systémy, který se koná od 14. do 19. ledna 2013 v areálu Neue Messe v německém Mnichově.

Počítá se s účastí asi 2.000 vystavovatelů z více než 40 zemí a je očekáváno zhruba 240.000 návštěvníků z celého světa. Na ploše 180.000 m² bude BAU prezentovat architektonická řešení, stavební hmoty a systémy pro novostavby i sanace průmyslových, občanských a bytových staveb. Každé dva roky se zde scházejí společnosti ze všech odvětví stavebního průmyslu zaujímající vedoucí postavení na trhu, což ve světě nemá obdoby. Nenechte si proto tuto mezinárodní akci ujít.

BAU je zároveň největším světovým veletrhem pro architekty a inženýry, jehož se účastní kolem 50.000 projektantů. Plní tak funkci ohromné obchodní, kontaktní a informační platformy pro vše, co se týká stavebnictví. Témata jako ekologicky a společensky udržitelná výstavba, která mají rozhodující význam pro naši budoucnost, hrají ve všech prezentovaných oblastech důležitou roli.

Společnost Schöck samozřejmě také vystavuje na veletrhu BAU 2013. Naše nosné tepelně-izolační prvky minimalizují tepelné mosty vysoce účinným způsobem, a předcházejí tak vzniku stavebních poruch. Umožňují nejrůznější konstrukční varianty napojení předsazených prvků na fasádu. Ale také v oblasti útlumu kročejového hluku, speciálních výztuží či balkónových systémů nabízí společnost Schöck optimální řešení.

Přesvědčte se o tom sami: Na veletrhu BAU 2013 budou výhody inovativních stavebních řešení společnosti Schöck působit přímo na všechny Vaše smysly. S našimi výrobky se můžete seznámit u čtyř multimediálních stanic – zábavným, zajímavým a interaktivním způsobem. Objevte na naší "naučné stezce energetické hospodárnosti" svět výrobků Schöck.

Těšíme se na Vaši návštěvu v pavilonu A1, stánek 119.