Hledat

Noví předsedové V představenstvu i dozorčí radě

Bild_News_H und W 16z9_FHD.jpg

Alfons Hörmann (vpravo) nastupuje do funkce generálního ředitele akciové společnosti Schöck AG a předává své předsednictví v dozorčí radě Nikolausu Wildovi (vlevo); foto: Schöck AG, kopírování zdarma.

BIL_NEWS_DE_Neuer-Vorstand_16z9_FHD.jpg

Alfons Hörmann (uprostřed) přebírá jako generální ředitel celkovou zodpovědnost za mezinárodní skupinu Schöck společně se dvěma bývalými kolegy ze správní rady, kterými jsou Dr. Harald Braasch (technický ředitel, vpravo) a Thomas Stürzl (obchodní ředitel, vlevo); foto: Schöck AG, kopírování zdarma.

Alfons Hörmann nastupuje do funkce generálního ředitele akciové společnosti Schöck AG a předává své předsednictví v dozorčí radě Nikolausu Wildovi.

Alfons Hörmann přebírá jako generální ředitel celkovou zodpovědnost za mezinárodní skupinu Schöck společně se dvěma kolegy ze správní rady, kterými jsou Dr. Harald Braasch (technický ředitel) a Thomas Stürzl (obchodní ředitel). Tento nový manažerský tým bude i nadále důsledně rozvíjet dosavadní strategii s těžištěm činnosti v oblasti nosných prvků pro přerušení tepelných mostů a izolace proti kročejovému hluku. Alfons Hörmann se jako generální ředitel zaměří na strategickou orientaci celé skupiny a na oblast distribuce v Německu i v zahraničí včetně marketingu. Z tohoto důvodu postupuje svou dosavadní funkci předsedy dozorčí rady bývalému generálnímu řediteli Nikolausu Wildovi (64). Tímto přebírají dva zkušení manažeři a lídři s dlouholetou praxí ve stavebním průmyslu nové role pro svou budoucí činnost ve vedení společnosti.