Hledat

Aktuální informace–kvalitnější stavby Nové Technické informace

BIL_NEWS_CS_drei-Exemplare_160745_TI_IK_CZ_16z9_FHD.jpg
Aktualizované Technické informace pro Schöck Isokorb® s izolantem tloušťky 80 mm jsou Vám k dispozici. Přečtěte si o nich více.

Technické informace k výrobnímu programu Schöck Isokorb® s tloušťkou izolantu 80 mm byly kompletně přepracovány. Tato výrobní řada slouží k termickému přerušení předsazených železobetonových konstrukcí.

Jaké novinky můžete očekávat?

  • S novým prvkem Schöck Isokorb® typ K-UZ máte možnost ukotvit volně vyložené stavební konstrukce přímo do průvlaku nebo stěny. Využijte této možnosti nyní také u prefabrikovaných desek. Typ K-UZ je alternativní řešení, které lze užít namísto prvků Isokorb® typ K-BH, K-HV, K-WO a K-WU. Díky změně tvaru výztuže nového typu K-UZ lze prefabrikáty lépe přepravovat; k dalším výhodám tohoto prvku patří pružnější a snazší zabudování na stavbě.
  • Dále Vás chceme upozornit na rozšířenou typovou nabídku, která umožňuje jemnější rozdělení vnitřních sil, a tím ještě lepší přizpůsobení našeho výrobního programu Vašim konkrétním požadavkům. Obzvláště půlmetrový typ KP150L je se svými 6 variantami smykové únosnosti perfektním doplňkem pro velká zatížení působící lokálně, a je proto ještě vhodnějším řešením pro použití v oblastech rohů nebo jinak vysoce zatížených detailů.
  • Také u typu D Vám nyní nabízíme více možností; využijte našich interakčních tabulek, abyste v každé konkrétní situaci zvolili ten správný poměr momentů a posouvajících sil.

Další informace a dokumenty k prvkům Schöck Isokorb® 80 mm pro napojení železobetonových konstrukcí naleznete v sekci Produkty resp. v sekci Download.

Máte zájem o tištěnou verzi aktuálních Technických informací a nebo o osobní schůzku s naším technickým poradcem? Obraťte se na nás. Ke kontaktům