Hledat

Pro poloprefabrikované betonové stěnyTermokotvy Schöck Thermoanker

Schöck Thermoanker: Sklolaminátové kotvy pro poloprefabrikované stěny s tepelně-izolační mezivrstvou
Schöck Thermoanker: Sklolaminátové kotvy pro poloprefabrikované stěny s tepelně-izolační mezivrstvou

Termokotvy Schöck Thermoanker jsou energeticky úspornou alternativou ke konvenčním prostorovým žebříčkům z nerezové oceli pro spojení jednotlivých vrstev sendvičových a poloprefabrikovaných stěn s tepelně-izolační mezivrstvou.

Tyto prvky ze sklolaminátové výztuže se vyznačují velmi nízkými hodnotami součinitele tepelné vodivosti. Termokotvy Schöck Thermoanker zvyšují tepelně-izolační schopnosti poloprefabrikovaných stěn s tepelně-izolační mezivrstvou o 45 % (při srovnání hodnot součinitele tepelné vodivosti).

Díky vysoké hodnotě modulu pružnosti 60.000 N/mm2 a vysoké pevnosti v tahu chrání stěnu před vznikem trhlin a poškozením.

Zároveň plní Schöck Thermoanker funkci kotevního a distančního prvku. Je vhodný jak pro podepřené tak i pro předsazené samonosné vnější stěnové desky a umožňuje výrobu velkoplošných fasádních poloprefabrikátů s tepelně-izolační mezivrstvou (až 6 x 12 m).

Malá velikost termokotev a jejich snadné zabudování přispívá ke zvýšení hospodárnosti výroby. Schöck Thermoanker lze použít v kombinaci se všemi druhy tepelně-izolačních materiálů. Projektanti a prefy tak mají k dispozici stavební materiál budoucnosti zaručující souvislé zateplení fasády.

Schöck Thermoanker má v kategorii fasádní kotvy certifikaci jako prvek vhodný pro pasivní domy.

Anwendungstechnik.jpg

Máte jakékoliv dotazy či potřebujete individuální poradenství?

Technické poradenství

Telefon: +420 553 788 308

Fax: +420 553 788 308

E-mail: wittek@wittek.cz

Downloads

Prospekty

Katalog vyrobku

pdf, 5,14 MB (08.08.2017)
Prospekty

Prospekty Schöck Thermoanker

pdf, 390,29 KB (24.03.2015)